Kategorie: Technické záležitosti

Desatero základních rad při revitalizaci bytového domu

Častý dotaz, který představitelé SVJ a BD pokládají, směřuje k metodickému postupu při rekonstrukci domu a stavebních pracích. Jak to tedy dělat, abyste se vyvarovali možných chyb a dosáhli co nejlepších výsledků? Pro zjednodušení předkládáme recept na úspěšnou revitalizaci. Více »

Zredukujte náklady za teplo a TUV až na jednu třetinu a buďte nezávislí na dodavateli tepla

Přečtěte si o možné alternativě ke stále dražším nákladům na centrální zásobování teplem. Díky mohutnému rozvoji v oblasti tepelných čerpadel se vyplatí popřemýšlet o změně. Ušetřete peníze a staňte se nezávislými na dodavateli tepla. Více »

Komfortní a bezpečný vstup do bytového domu

Dnes je stále mnoho bytových domů vybaveno vchodovými domovními zvonky, kde vstup do domu umožňuje elektrický otvírač tzv.“bzučák“, aktivovaný tlačítkem v bytě. Nevýhody tohoto systému již čas dostatečně prověřil a majitelé domů či bytová družstva a společenství vlastníků dnes v hojném počtu vkládají investice do renovace vchodového přístupového systému. Více »

Máte už nainstalovány měřiče tepla?

Pokud ne, máte čas to napravit a investici v řádech jednotek tisíců korun provést jen do konce roku 2014, jinak vaší domácnosti hrozí sankce až ve výši 100 tisíc korun. Už jen několik měsíců tak mají bytové domy a kancelářské prostory na to, aby své ústřední topení vybavily měřiči tepla. Více »

Dotace pro bytové domy 2015. Dosáhnete i Vy na miliony?

Chcete získat až 10 mil. Kč na revitalizaci vyšeho bytového domu? Dlouho očekávané spuštění programu Nová zelená úsporám pro bytové domy je tu. Kromě daného programu může váš bytový dům dosáhnout i na další dotační programy. Jaké to jsou? Více »
X

INFORMACE ZDARMA


Získejte zdarma pravidelné
informace ze světa SVJ a BDVáš email:

Vaše data jsou v bezpečí. Na spam nehrajeme.